O nás Studiotechnika Tlač. práce Pečiatky

Bazár Šporič PHM Fotoatelier Kontakt

FVCC Rimavská Sobota
. Výroba pečiatok a laserové gravírovaniePečiatky vyrábame kvalitnou laserovou technológiou do vulkanizovanej gumy. To zaručuje jednak veľmi presné spracovanie textu i grafiky (rozlíšenie az 1000 DPI), ako i trvácnosť štočku, odolné voči pečiatkovej farbe (nerozpadáva sa, ako niektoré druhy fotopolyméru).

Ako finálny výrobok ponúkame klasické drevené pečiatky, ako i pečiatky v samofarbiacej mechanike značky Shiny, okrúhle i podlhovasté, i vreckové. Konštrukcia pečiatkových mechaník Shiny je prispôsobené na každodenné profesionálne používanie, dobre sa drží v ruke vďaka pogumovanej hornej časti.

Vaše objednávky na výrobu pečiatok nám môžte zaslať emailom: fvccrs@nextra.sk

Prosím, uveďte požadovaný text, typ pečiatky (drevená, samofarbiaca), a požadovaný rozmer.

Logo, erb prijímame vo formáte tiff, jpg, bmp, alebo v programe Corel X4 alebo nižšej

Bežná dodacia lehota je 2 pracovné dni (pri odoslaní poštou k uvedenej dobe je potrebné pripočítať dobu prepravy)

Podnikatelským subjektom, ktorí majú záujem rozšíriť svoje služby o zberňu pečiatok, ponúkame spoluprácu

GRAVÍRUJEME tabuľe (menovky na dvere,označenie kľúčov, označenie miestností, kancelárií, firemné tabuľe, notárske i exekútorské tabule a i., výrobné štítky) do dvojfarebných plastov, podľa typu umiestnenia tabule buď na interiérový, alebo exteriérový materiál. Exteriérové tabule zhotovujeme na kvalitný materiál zn. Rowmark zlaté/čierne, strieborné/čierne, červené/biele, modré/biele, biele/modré, zelené/biele. Interiérové tabuľe môžu byť vo farebnej kombinácii zlatá/čierna, bronzová/čierna, mramorová -modrá, zelená, bordová so zlatým gravírovaným textom. V prípade väčšej zakázky je možné objednať materiál vo farebnej kombinácii podľa želania zákazníka.

Ďalej gravírujeme a režeme plexisklo, gravírujeme do dreva, textilu, kože, mramorových tabuľ. Valcové predmety (poháre) negravírujeme.

Maximálna veľkosť tabule / gravírovanej plochy je 30x40 cm. Ceny sa kalkulujú na základe konkrétnej zakázky: druh a veľkosť materiálu, veľkosť gravírovanej plochy, náročnosť spracovania grafiky.