O nás Studiotechnika Tlač. práce Pečiatky

Bazár Šporič PHM Fotoatelier Kontakt

FVCC Rimvská Sobota
.


Všetko do fotoateliéru

Pre portrétnu, reklamnú-, technickú fotografiu, modeling, atď.

Osvetlovacia technika: kompaktné štúdiové blesky (aj s dvojitým napätím 220 V i 12 V), trvalé svetlá 5500 K°, predsádky, štúdiové dáždniky, softboxy. Príslušenstvo: statívy na svetlá, textilné i papierové fotopozadia, držiaky pozadí, flashmetre, infračervené- i rádiové odpalovače bleskov. Setové tašky protinárazové, aby sme v prípade potreby mohli preniesť celý fotoateliér v bezpečí na miesto fotografovania...

FalconE - FE Professional

Výrobca profesionálnych štúdiových bleskov, fy. FalconE pôsobí na svetových trhoch viac než 20 rokov. Jeho výrobný sortiment sa skladá z vyše 800 položiek, prevažne pre potreby profesionálnych fotografov v segmente ateliérovej osvetlovacej techniky a príslušenstva. Pracovníci vlastného vývojového strediska sa starajú o pravidelnú inováciu výrobného sortimentu, chránených ochrannou známkou FE.

Ich ročný obrat prevyšuje sumu 200 mil. USD, vďaka výrobkom špičkovej kvality, Toto dosiahli a dosahujú veľmi prísnou kontrolou kvality na strane jednej, ako i vynikajúcou obchodnou i cenovou politikou na strane druhej. V závode firmy sa vyrábajú aj blesky JTL Versalight pre americký trh, ako aj výkonné generátorové blesky značky RICHTER (NSR).

Výkon štúdiových bleskov (vo Ws) charakterizuje vysoké smerné číslo (v 100 ISO na 1 meter), čo svedčí o špičkovej konštrukcii. Priehľadný ovládací panel je ľachko ovládateľný aj pre začínajúceho fotografa, čo vylučuje nesprávne nastavenie pomeru medzi výbojkou a pilotnou žiarovkou. Predsádky sa pripájajú na bleskovú hlavou pomocou veľkoplošných štvorbodových bajonetových úchytiek z liatiny. Vnútorná strana softboxov je striebornej farby, o dokonalý rozptyl svetla a neskreslené farebné podanie sa stará vnútorná i vonkajšia difúzna predsádka z hodvábu.

Vlastnosti ako i kvalita výrobkov sú porovnateľné s veľkými európskymi značkami (Hensel, Bowens, Elichrom, Profoto, Multiblitz, atď.), v niektorých parametroch dokonca ich aj predčí. Stabilita lampových statívov je na stejnej úrovni, ako zn. Manfrotto... vo výhodnejších cenách!

Distribúciu štúdiových bleskov v západnej časti Európy zabezpečujú firmy vo Veľkej Británii, Belgicku a v Nemecku. Vo východnej časti tejto činnosti sa ujala naša firma. Predávame z vlastného skladu, s neustále sa rozširujúcou ponukou sortimentu.

Katalóg s technickými parametrami (pdf.cca 800 kB) TU

Podrobný cenník bleskov, štúdiových setov a príslušenstva v Eur i v Kč (pdf. cca 80 kB) TU

Technický list bleskov FE TU

Motívové textilné pozadia TU

Rozprávkové pozadia 2,4 x 3,6 a väčší TU

Fotopozadia skladom, ihneď k odberu TU

127 ručne maľovaných fotopozadí TU